Zobacz nasz profil na Facebooku english

Kontakt


Oprogramowanie i usługi w otwartej dystrybucji

Jeżeli mają Państwo pytania odnośnie oprogramowania i usług dostępnych do pobrania i aktywacji dla każdego, zachęcamy do odwiedzenia w pierwszej kolejności poświęconych im stron internetowych. Specjalnie dla Państwa zamieśliliśmy tam wiele ważnych i zawsze dostępnych informacji o naszych produktach. Zapoznanie się z nimi pomoże także w poszerzeniu ogólnej wiedzy o używanych przez Państwa rozwiązaniach.

Na w/w stronach możliwa jest również aktywacja (opłacenie) oprogramowania i usług. Bardzo prosimy, aby wszystkie zamówienia składać przy pomocy dostępnych tam formularzy. Zapewni to optymalne warunki zarejestrowania i przetworzenia zamówień przez nasze systemy oraz możliwie najkrótszy czas realizacji.

Indywidualne usługi programistyczne

Jeśli są Państwo zainteresowani indywidualnymi uługami w zakresie tworzenia i wdrażania oprogramowania, w pierwszej kolejności zachęcamy do odwiedzenia poświęconej im strony:

Kontakt mailowy

Jeśli w wyżej wymienionych miejscach nie znaleźli Państwo odpowiedzi na swoje pytania i wątpliwości, albo z innych powodów chcą Państwo przesłać nam wiadomość e-mail, prosimy skorzystać z poniższego formularza:

Temat:

Wiadomość:

Adres email wysyłającego:

Imię i nazwisko:


Alternatywnie mogą też Państwo przesłać nam wiadomość z pominięciem formularza:

Dane adresowe i identyfikacyjne

Twin Points Technologies · Strevelsweg 700, 303 A5369 · 3083AS Rotterdam · KvK-nr 82157111 · RSIN 862357743